Ezoteryka

Jakie efekty może dac magia miłosna?

Efekty magii miłosnej, zależą od tego czego oczekujesz i jakiego rytuału miłosnego chcesz użyć. Magia miłosna dzieli się na kilka dziedzin, w zależności od celów w jakiej jej używamy. A więc można użyć magii na cztery sposoby:

  1. W celu odzyskania ukochanej osoby- przykładem rytuałów, który wykonywane są w takich sytuacjach są uroki miłosne na konkretną osobę, spętania miłosne czy rytuały egipskie. Jest to najbardziej popularna dziedzina magii miłosnej.
  2. W celu zdobycia uczucia osoby, którą znamy, ale która nie jest nami zainteresowana. Przykładem może być zafascynowanie kolegą z pracy, który nie jest nami zainteresowany. Wtedy można użyć rytuału miłosnego, aby wzbudzić jego uczucie.
  3. W celu przyciągnięcia miłości – chodzi tu o użycie magii miłosnej, aby przyciągnąć miłość do swojego życia, albo po prostu zdobyć powodzenie u płci przeciwnej. Od poprzednich dwóch różni się tym, że taki rytuał nie jest ukierunkowany konkretnie na daną osobę.
  4. W celu zrobienia komuś krzywdy – przykładem jest klątwa miłosna, którą możemy rzucić, aby jakaś osoba nie zaznała nigdy szczęścia w miłości.

Jak więc widzimy istniej wiele rodzajów magii miłosnej, efekty rytuałów będą różne w zalezności od rytuału którego użyjemy.