Ezoteryka

Jaka jest najskuteczniejsza magia miłosna?

Jeśli jesteś osobą, która zastanawia się nad skorzystaniem z uroku miłosnego, to z pewnością myślisz o tym, który rytuał może okazać się najbardziej skuteczny. W tym tekście opiszę kilka najbardziej uznanych rytuałów.

Zacznę od spętania miłosnego, które uchodzi za mocno efektywne. Do wykonania skutecznego spętania, rytualista używa własnych rekwizytów, które sa naznaczone energią. Istotne jest to, że spętania wykonywane sa od wieków, swoje korzenie mają jeszcze w czasach pogańskich. Skoro przetrwały tyle lat to trzeba uznać je efektywne.

Podobne wygląda skuteczność rytuałów egipskich. Te rytuały jak sama nazwa mówi mają swe korzenie w magii starożytnego egiptu. Były odprawiane przez tamtejszych kapłanów i tez uchodza za bardzo skuteczne.

Ostatnim rytuałem o którym chciałbym wspomnieć jest rytuał wiccański. Ma on swe korzenie w religii wicca i do jego wykonania używa się gadżetów wiccańskich. Generalnie ciężko stwierdzić, który z rytuałów jest najbardziej skuteczny. Wydaje mi się, że wszystko zależy od osoby odprawiającej zaklęcie miłosne.