Ezoteryka Nauka

Pozytywne i negatywne wibracje

Szklanka słonej wody i octu może wykryć negatywną energię w twoim domu? Przekonajmy się.

Wszyscy czuliśmy negatywne i pozytywne wibracje od ludzi całkiem sporo razy w naszym życiu. Nawet jeśli nauka nie jest jeszcze gotowa, by nadać jej nazwę, energia emocjonalna jest bardzo realna i ważna jak energia termiczna czy energia potencjalna materii.

Cóż, energia to nie tylko otaczająca nas aura, która sprawia, że łączymy się z innymi ludźmi. To nie tylko ludzie, którzy mogą dawać ci pozytywne lub negatywne wibracje; może to być również materia. Przedmioty i miejsca mogą zatrzymywać energię i możemy je odczuwać także znacznie później w czasie.

Na pewno przynajmniej raz doświadczyłeś nagłej i silnej emocji, gdy wszedłeś do pokoju. Może to być lekkie, szczęśliwe i urocze, które sprawi, że poczujesz się cały dobry i pozytywny, lub może to być ciemne i dziwne uczucie, czegoś, co nie jest całkiem w porządku, które pozostawi cię zdezorientowanym i trochę w dół niż przed wejściem do pokoju.

Przeczytaj 6 znaków, aby powiedzieć, czy jest negatywna energia w twojej przestrzeni i 6 sposobów, aby ją oczyścić

Brzmi znajomo dla ciebie? Jak już powiedziałem, zdarza się to każdemu z nas i zwykle odrzucamy to jako nadaktywną wyobraźnię lub jakoś znajdujemy wymówkę, która może wyjaśnić to nagłe obezwładniające uczucie.

Ale prawda jest taka, że takie doświadczenie nie jest wymysłem naszej wyobraźni i nie dzieje się tak dlatego, że „coś było nie tak z poranną kawą”.

To czego doświadczasz w takich przypadkach to energia szczątkowa, która przykleja się do przedmiotów. Brzmi to trochę szalenie, prawda? Jak energia może przykleić się do rzeczy?

Ale czy wiesz, że przedmioty martwe, ludzie, a nawet pusta przestrzeń mogą zachować energię, a raczej pozostałość pierwotnej energii, która była odczuwana w pobliżu. Energia może przyczepić się do wszystkiego i do każdego i może zalegać tam przez wiele lat, chyba że zostanie oczyszczona.

Ta energia mogła być twoją własną, kiedy byłeś pod dużym stresem z powodu pracy i rzucałeś się na wszystko, co poruszało się na dwóch nogach, lub ta szczątkowa energia może należeć do pary, która zajmowała to miejsce przed tobą.

Jak wspomniano wcześniej, to może utrzymywać się na lata i lata, jeśli nie są obsługiwane do. Jak więc sprawić, by odeszła? W ten sam sposób, możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy, ale istnieje możliwość, że wiele starej energii, negatywnej energii, jest jakby uwięziona wewnątrz twojego domu i nie może się wydostać. Wciąż działa na Ciebie i Twoją rodzinę, a to stworzyło jeszcze więcej negatywnej energii.

Jak być może wiecie, zostało z powodzeniem udowodnione, że nasza emocjonalna energia ma konkretny i zapisywalny wpływ na wodę.

Kiedy krzyczymy na naszych bliskich, nasza negatywna energia wpływa na wodę w ich ciele, więc może zechcesz uniknąć robienia tego w przyszłości. W każdym razie, z tej wiedzy, możemy zrobić prosty eksperyment, który może zdjąć złą energię z twojego domu.

Potrzebowałbyś tylko, po 2 łyżki stołowe białego octu i granulowanej soli oraz 16 uncji filtrowanej wody. Po prostu wymieszaj wszystko dobrze przez co najmniej minutę w czystej szklance i zostaw ją gdzieś, gdzie spędzasz większość czasu.