Ezoteryka

Zaklęcia miłosne

To zaklęcie na początek podniesie Twój profil w oczach ukochanej osoby i jest na tyle proste, że mogą je wypróbować nawet początkujący.

Krok 1: zgromadzenie materiałów. Jedyne materiały, jakich potrzebujesz, to kartka papieru, czerwona nitka i ulubiony długopis.

Krok 2: nadanie imienia. Zacznijmy rytuał od zapisania dwóch ważnych imion: swojego i osoby, na której skupia się zaklęcie.

Krok 3: okrążanie. Następnie narysuj kwadrat lub prostokąt wokół każdego imienia (w przypadku związku fizycznego) lub kółka wokół imion w przypadku związku niefizycznego.

Krok 4: chwytanie. Po wykonaniu tych czynności wytnij wewnętrzne części i spryskaj je swoimi ulubionymi perfumami lub wodą kolońską. Wszystko, co pachnie jak ty i ma twój akcent.

Krok 5: trzymaj je blisko siebie. Na koniec śpij z tymi kształtami pod poduszką lub trzymaj je w kieszeni.

To już wszystko. Twój ukochany zauważy Cię w mgnieniu oka!

Podczas gdy niektóre z innych kategorii na tej liście mają na celu tworzenie połączeń, zaklęcia zaangażowania zamiast tego wywołują dodatkowe warstwy lojalności i oddania w kochanku lub partnerze, którego już masz. A w przypadku relacji na poziomie chłopak/dziewczyna, zaklęcia zaangażowania mogą nawet zachęcić Twojego partnera do głębszego zobowiązania się do miłości i wierności. Jeśli czekasz, aby usłyszeć dzwonek weselny, zaklęcia zaangażowania mogą być drogą, której szukałeś.

Przykład Zaklęcia Zaangażowania: Zaklęcie Miłosne Wiążące Pełnię Księżyca